Elektronické cigarety

Elektronické cigarety, stejně jako Shiazo kamínky, neuvolňují kouř plný škodlivin, ale čistou, neškodnou páru.

U elektronických cigaret si také můžete zvolit, hned z několika desítek příchutí tu, která Vám, jako zkušenému kuřákovi, nejvíce sedne. Je to moderní a co víc, zdravé! Elektronická cigareta nevydává žádné škodlivé látky, žádný dehet a obsah nikotinu si můžete sami nastavit podle potřeby.

 

Nadále je však možno kouřit, nyní už bez jakékoliv škodlivé látky, čímž si nadále ponecháte svůj oblíbený rituál. Navíc je zde výhoda i pro vaše okolí, které již nemusí dýchat smradlavý a škodlivý kouř, vycházejcí z vás a vaší zapáchající cigarety. Pro Vás je výhod až neskutečné množství, od snížení finančních výdajů, přes možnost kouřit kdekoli se Vám zamane, o zdraví nemluvě.

S elektronickou cigaretou lze navíc snadno skoncovat se škodlivým kouřením klasických cigaret, tzn. snadno se zbavit návyku na nikotin, a to postupným snižováním obsahu nikotinu v jednotlivých dávkách.

Elektronické cigarety jsou složeny z těchto součástí:

Baterie pohání celou cigaretu, aby jste mohli inhalovat páru, musíte ji čas od času dobíjet, na konci každé cigarety je indikátor baterie, který navíc navozuje efekt zapálené cigarety.

Cartridge, neboli zásobník, naplněný e-liquidem, který má za úkol vytvářet syntetickou páru, která připomíná klasický cigaretový kouř.

Atomizer je velmi důležitou součástí každé elektronické cigarety, předělává totiž e-liquid na páru.

E-liquid je tekutina, kterou lze doplňovat, zakoupenými lahvičkami, s libovolným obsahem nikotinu a libovolnou příchutí.